Celá akademie se nesla v duchu spolupráce základní a umělecké školy. Akademií nás provázeli moderátoři E. Kubešová, N. Brychcyová, A. Bartošová a D. Drögsler, kteří se na začátku zamýšleli, jakou máme tu dnešní mládež. Poté následoval program plný veselých skřítků, usměvavých berušek, sehraných tanečníků, výborných zpěvaček a zpěváků, nadaných hudebníků, úsměvných scének. Musím říct, že všichni účinkující vydali ze sebe všechno a opravdu dokázali, že i dnes jsou naše děti pilné, nadané, milé, pracovité, veselé, komunikativní, spolupracující a dokáží společně vytvořit něco úžasného.

Naše poděkování patří všem pedagogům, rodičům i žákům, kteří při realizaci akademie vykonali kus dobré práce.

Mgr. Ivana Studená

zástupkyně ředitelky školy