foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

    ZŠ a ZUŠ Petřvald

    Školní 246, příspěvková organizace

V konkurenci sedmi družstev z Orlové, Doubravy a Dolní Lutyně jsme obsadili krásné 3. místo. Soutěžilo se v oblastech přírodních věd, jazyků, společenských věd, ekonomiky, veřejnosprávních dovednostech, IT vědomostech a fyzické zdatnosti a obratnosti. Ve vědomostních soutěžích bychom dle bodů dokonce obsadili místo první, ale nejen znalosti dělají správného studenta, a proto musí naši budoucí vědci, lékaři a právníci ještě zapracovat na své fyzičce, aby náročné studium gymnázia zvládli komplexně.

Děkuji žákům za reprezentaci školy a věřím, že jim tato soutěž přinesla také možnost seznámit se se středoškolským prostředím, které je po letních prázdninách čeká.

PhDr. Jana Lehnerová

školní psycholožka

 

Copyright © 2019 Mgr. Roman Pluta, DiS. Rights Reserved.