Naše základní škola poskytuje základní vzdělání, tj. naučit naše žáky dobře českému jazyku a matematice, poskytujeme jim všeobecný přehled o ostatních oborech a v souladu se současnými trendy jim dáváme dobré základy dvou cizích jazyků a seznamujeme je uživatelským způsobem s prací na počítačích.

Číst dál: O nás

Důležité dokumenty:

Aktuality:

9.11.2018 - nebude elektrická energie - ve ŠJ na ulici školní se nevaří ( Závodní vaří), žáci budou mít na tento den obědy automaticky odhlášeny. Zároveň nebude fungovat el. žákovská knížka a to i žákům na ul. Závodní.

Týden pro republiku u nás v Petřvaldě

28. říjen 1918, významný den našeho národa, si připomeneme různými způsoby hlavně v týdnu od 22. října do 26. října.

Ke 100. výročí vzniku naší republiky pořádáme:

• Výstavu prací našich žáků a předmětů z doby 1. republiky
  • Výstavu o historii Petřvaldu
  • Představení výjevů ze života petřvaldského hrdiny Aloise Vicherka
  • Hovory s pamětníky
  • Pečení oblíbeného cukroví prezidenta Masaryka a výrobu křížal
  • Soutěž ve znalostech státních svátků a místopisu Petřvaldu s  cenou pro vítěze tří kategorií, kterou je setkání se starostou města
  • Program Staleté kořeny
  • Slavnostní fotografování školního národa v barvách trikolóry
  • Týden stravování ve školní jídelně s jídly meziválečné kuchyně

Zveme na výstavu rodiče i děti, žáky i bývalé žáky, prostě všechny zájemce, a těšíme se, že letošní státní svátek prožijeme jako opravdu mimořádný den i díky naší práci ve škole.

Elektronická žákovská knížka v mobilu

Rodiče a žáci mohou nyní nově využívat Bakaláře - žákovskou knížku na svých mobilních zařízeních s operačním systémem Android nebo IOS (tablet, mobilní telefon).

Bakaláři - žákovská knížka je oficiální aplikace pro jednodušší přístup k systému Bakaláři na mobilních zařízeních, kterou stáhnete zdarma na Google Play nebo v App storu. Aplikace umožňuje přístup k zobrazování známek, rozvrhu a suplování, domácích úkolů, absence a dalších informací podobně jako ve webové aplikaci.

Výhody

• pohodlné ovládání - vytvořeno přímo pro Android 4.0 (a vyšší)
  • bezplatné používání
  • režim offline umožňuje žákům stáhnout data doma a pak ve škole prohlížet např. rozvrh a suplování i bez připojení k internetu
  • uživatel může být na svém zařízení připojen bez opakovaného přihlašování
  • pro rodiče pohodlné přepínání mezi účty více dětí i na různých školách

Pro přihlášení použijte adresu serveru získanou z URL řádku vašeho prohlížeče https://zsazuspetrvald.bakalari.cz:444/  Login a heslo použijete stejné jako pro dosavadní internetovou verzi Bakalářů.

Záznam akademie ke stáhnutí:

Pokud se Vám nedaří přihlásit přes aplikaci Bakaláři ve vašem chytrém zařízení, je potřeba znovu vyhledat školu nebo změnit adresu na https://zsazuspetrvald.bakalari.cz:444/