ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246 p.o. - Žákovský koncert v ZUŠ

Telefonní kontakt ZUŠ:

e-mail: zuspet@seznam.cz

Žákovský koncert v ZUŠ

V úterý 24. října 2017 se uskutečnil koncert žáků ZUŠ spojený se schůzkou rodičů, který svými hudebními říkadly a písničkami zahájili žáci přípravného hudebního ročníku. Toto roztomilé vystoupení dětí nastudovala paní učitelka Mgr. Alice Bubancová.

Přítomné posluchače potěšily známé melodie v podání žáků klavírního oddělení Šárky Podobové a Ivany Matušů, flétnového oddělení Blanky Ryšánkové a Mgr. Alice Bubancové a pěveckého oddělení Martiny Monczkové. Nechyběli ani kytaristé Mgr. Ivy Křenkové a saxofon ze třídy Petra Bubance.

Účinkovalo zde přes 30 žáků a jejich pěkné výkony rodiče ocenili hojným potleskem.

Děkujeme všem rodičům, kteří nám zachovávají přízeň, a pedagogům, kteří se na přípravě koncertu podíleli a ve velmi krátkém čase se svými žáky připravili hodnotný program.

Šárka Podobová