Kontakt ZUŠ

Telefonní kontakt ZUŠ:

e-mail: zuspet@seznam.cz

Vernisáž výstavy na ZUŠ

Dne 26. 4. 2018 proběhla v základní umělecké škole již čtvrtá vernisáž výstavy prací žáků a absolventů „Galerie na chodbě“. Zahájení výstavy uvedla vedoucí paní učitelka Šárka Podobová a o hudební vystoupení se postarali dva  žáci hrající na kytaru ze třídy pana učitele Jozefa Mešše.

Paní učitelka Mgr. Kateřina Benešová pak seznámila návštěvníky s tématy, která žáci vytvářeli v průběhu roku, a představila absolventy.

Na závěr vyhlásila výsledky výtvarné soutěže na téma  „Poštovní známka a obálka“. V letošním roce se poprvé spojila výstava žáků a absolventů. Návštěvníci výstavy společně ocenili nápaditost a různorodost vystavených prací.

Byli jsme rádi, že se vernisáž vydařila a přišlo na ni velké množství rodičů a přátel školy. Vedení ZUŠ děkuje rodičům za spolupráci při chystání občerstvení a za podporu.

Mgr. Kateřina Benešová