foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

    ZŠ a ZUŠ Petřvald

    Školní 246, příspěvková organizace

 

 

 Naše základní škola poskytuje základní vzdělání, tj. naučit naše žáky dobře českému jazyku a matematice, poskytujeme jim všeobecný přehled o ostatních oborech a v souladu se současnými trendy jim dáváme dobré základy dvou cizích jazyků a seznamujeme je uživatelským způsobem s prací na počítačích.

Číst dál: O nás     

 

Důležité dokumenty:

Aktuality:

Základní škola a Základní umělecká škola Petřvald Školní 246, příspěvková organizace vyhlašuje v rámci projektu OPVVV a MŠMT s názvem „Podpora rozvoje vzdělávání v ZŠ a ZUŠ Petřvald II“,    reg.č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0010596  zakázku malého rozsahu

Dodávka výpočetní a prezentační techniky pro ZŠ a ZUŠ Petřvald

Veškeré informace naleznete   https://zakazky.petrvald-mesto.cz/profile_display_3.html

 

V Petřvaldě dne: 1.3.2019

 

26.2. a 28.2. proběhne ranní sběr

Důležité upozornění - Přístup do elektronické žákovské knížky.

 

21.2. 2019 Již funguje propojení účtů, pokud máte více dětí ve škole, můžete si opět účty propojit.dstranit. Budeme o tom informovat zde.

 

 

Elektronická žákovská knížka v mobilu

Rodiče a žáci mohou nyní nově využívat Bakaláře - žákovskou knížku na svých mobilních zařízeních s operačním systémem Android nebo IOS (tablet, mobilní telefon).

Bakaláři - žákovská knížka je oficiální aplikace pro jednodušší přístup k systému Bakaláři na mobilních zařízeních, kterou stáhnete zdarma na Google Play nebo v App storu. Aplikace umožňuje přístup k zobrazování známek, rozvrhu a suplování, domácích úkolů, absence a dalších informací podobně jako ve webové aplikaci.

Výhody

  • pohodlné ovládání - vytvořeno přímo pro Android 4.0 (a vyšší)
  • bezplatné používání
  • režim offline umožňuje žákům stáhnout data doma a pak ve škole prohlížet např. rozvrh a suplování i bez připojení k internetu
  • uživatel může být na svém zařízení připojen bez opakovaného přihlašování
  • pro rodiče pohodlné přepínání mezi účty více dětí i na různých školách

Pro přihlášení použijte adresu serveru získanou z URL řádku vašeho prohlížeče https://zsazuspetrvald.bakalari.cz:444/  Login a heslo použijete stejné jako pro dosavadní internetovou verzi Bakalářů.

 

Záznam akademie ke stáhnutí:

https://uloz.to/!ZDRtlqRir0Pr/akademie-10-let-spolu-zs-petrvald-2018-mp4

Pokud se Vám nedaří přihlásit přes aplikaci Bakaláři ve vašem chytrém zařízení, je potřeba znovu vyhledat školu nebo změnit adresu na https://zsazuspetrvald.bakalari.cz:444/

 

 

 
 

Copyright © 2019 Mgr. Roman Pluta, DiS. Rights Reserved.