Koncert nejen pro maminky

16.05.2023 07:45

Již několik let se začátkem května na ZUŠ v Petřvaldě koná koncert věnovaný maminkám u příležitosti jejich svátku. Letos se tak stalo 3. května 2023. Ovšem i pánové si přišli na své.

Své umění předvedli nejen zkušení starší žáci, ale také malé, teprve začínající děti. S pestrým programem vystoupilo bezmála třicet žáků. Zazněly melodie lidových písní, hudby moderní, filmové i populární. Na jevišti jsme přivítali také hosty, jimiž byly maminky účinkujících žáků, které zde samy v dětství muzicírovaly. Vystoupily Lucinka s maminkou Martinkou a Terezka s maminkou Pavlínkou. Bylo to velké oživení koncertu a publikum nešetřilo zaslouženým potleskem.

Poděkování za přípravu žáků patří všem učitelům, žákům za pěkné výkony i posluchačům za jejich přízeň a podporu.

 

Šárka Podobová

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.

Školní 246 735 41, Petřvald
IČO: 73184985
Evropská UNIE & MŠMT
Ministerstvo životního prostředí & státní fond životního prostředí ČR
všechna práva vyhrazena © 2020 - 2023 ZŠ a ZUŠ Petřvald - Vzdělání pro každého
vytvořeno ve spolupráci Zicherka.cz a SkAdmin