Koncert pro maminky

16.05.2022 06:55

Ve středu 4. 5. 2022 proběhl na ZUŠ již tradiční „Koncert nejen pro maminky“. Koncertu se zúčastnili žáci hudebního oboru z klavírního, dechového, kytarového a pěveckého oddělení. Celým koncertem provázela paní učitelka Ivana Matušů.

V úvodu hudebního podvečera zazněly říkanky a písničky v podání žáčků přípravné hudební výchovy. Toto velmi milé vystoupení s dětmi připravila paní učitelka Mgr. Alice Bubancová.

Koncert pokračoval vystoupením starších žáků, kteří se prezentovali nejen jako sóloví hráči, ale účinkovali také v komorních seskupeních.  Posluchačům se rovněž představil pěvecký sbor, jehož uměleckým vedoucím je paní učitelka Martina Monczková.  Po úkloně se děti ze sboru rozeběhly ke svým maminkám a předaly jim kytičku. Koncert se všem posluchačům moc líbil a pro maminky to byl pěkný hudební dárek od dětí k blížícímu se Dni matek. Mockrát děkujeme všem rodičům za přízeň, dětem za nacvičení skladbiček a učitelům za svědomitou přípravu.

 

                                                                                    MgA. Julie Mixová

                                                                                 ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.

Školní 246 735 41, Petřvald
IČO: 73184985
Evropská UNIE & MŠMT
Ministerstvo životního prostředí & státní fond životního prostředí ČR
všechna práva vyhrazena © 2020 - 2022 ZŠ a ZUŠ Petřvald - Vzdělání pro každého
vytvořeno ve spolupráci Zicherka.cz a Davidem Skálou