Městské kolo ve stolním tenise

18.11.2022 13:11

Ve čtvrtek 10. 11. 2022 jsme se zúčastnili městského kola ve stolním tenise. Soutěž se konala v tělocvičně ZŠ U Kapličky v Orlové-Lutyni. Za soupeře jsme měli kromě domácího týmu i družstva ZŠ Školní Orlová a ZŠ Rychvald.

Náš tým byl složen ze sedmi hráčů. V kategorii starších žáků školu reprezentovali Filip Kubica z IX. A, Vojtěch Kuzma z IX. B a Jakub Zborovský z IX. C. V týmu mladších žáků naše barvy hájili  Teodor Ryba z VI. C, Dominik Bednář ze VII. D, Tobiáš Stareček a Ondřej Palička, oba ze VII. C.

Hoši se na akci velmi těšili, i když pro ně byla velkou neznámou. Při své první účasti si chtěli hlavně zahrát stolní tenis, a tak raději přehnané ambice hodili za hlavu. Tento přístup jim jistě pomohl podat soustředěnější výkon a odehrát tak řadu vítězných dvouher a čtyřher. Celkově se starším klukům podařilo získat bronzové medaile a mladším medaile stříbrné.

Dosažený úspěch svědčí o tom, že u nás ve škole máme šikovné stolní tenisty a že i do budoucna by naše účast na této akci mohla být úspěšná.

Všem zúčastněným patří dík za předvedený výkon a vzornou reprezentaci školy.

Hynek Peter

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.

Školní 246 735 41, Petřvald
IČO: 73184985
Evropská UNIE & MŠMT
Ministerstvo životního prostředí & státní fond životního prostředí ČR
všechna práva vyhrazena © 2020 - 2022 ZŠ a ZUŠ Petřvald - Vzdělání pro každého
vytvořeno ve spolupráci Zicherka.cz a SkAdmin