Návštěva z Austrálie

30.05.2024 11:14

Jak je již na naší škole tradicí, žáci druhého stupně měli opět možnost konverzovat s rodilou mluvčí. Tentokrát se o zpestření výuky postarala paní Daniela původem z Austrálie, která si připravila program pro žáky 6. a 7. tříd. Žáci šestého ročníku měli hodinu zaměřenou tematicky na jídlo, žáci sedmého ročníku konverzovali na téma budoucnost, což jsou témata, která momentálně probíráme i v běžných hodinách angličtiny.

Děkujeme paní Daniele za její návštěvu a těšíme se na další podobné akce rozvíjející jazykové dovednosti našich žáků a jejich povědomí o jiných kulturách.

Mgr. Adéla Kučerová

Rodilá mluvčí a děti v učebně

Rodilá mluvčí a děti v učebně

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.

Školní 246 735 41, Petřvald
IČO: 73184985
Evropská UNIE & MŠMT
Ministerstvo životního prostředí & státní fond životního prostředí ČR
všechna práva vyhrazena © 2020 - 2024 ZŠ a ZUŠ Petřvald - Vzdělání pro každého
vytvořeno ve spolupráci Zicherka.cz a SkAdmin