Vernisáž prací absolventů a žáků ZUŠ

16.05.2022 12:56

Po delší odmlce, způsobené covidovou pandemií, jsme se plni očekávání a nejistoty těšili na vernisáž pořádanou na základní umělecké škole v „Galerii na chodbě“.  Vernisáž konající se 21. 4. 2022 byla zahájena hudebním vystoupením žáků ZUŠ. Následovalo seznámení s pracemi absolventů, kteří zde představili svou tvorbu. Návštěvníci si mohli prohlédnout i práce vytvořené v tomto školním roce, tentokrát na téma Ptáci. Na závěr výstavy se vyhlašovaly výsledky školního kola výtvarné soutěže na téma Kalendář. Žáci do poslední chvíle nevěděli, kdo vyhrál. Ti nejlepší byli oceněni diplomem a dárkem, na jehož zakoupení věnovalo prostředky sdružení rodičů. K příjemnému zážitku z akce přispělo pohoštění, které zajistili rodiče žáků a kantoři. Děkujeme všem za účast.

Mgr. Kateřina Benešová

Účastníci vernisáže