Atletický čtyřboj

30.05.2023 15:25

V pátek 12. května se v Rychvaldu uskutečnilo městské kolo atletického čtyřboje. Žáci různých kategorií soutěžili v disciplínách: běh na 60m, vytrvalostní běh, hod míčkem nebo vrh koulí a skok do výšky nebo dálky. Z naší školy se na závod vypravilo celkem 19 žáků. Žáci do závodu dali vše a to přineslo zasloužený úspěch. Naše starší žákyně (tým ve složení Alena Dorňáková z IX.A, Adéla Súdna z IX.C, Klára Nella Dohnalová z VIII.A, Eliška Němčíková z VIII.B a Klára Šedová z IX.B) se umístily na skvělém 3. místě. Mladší chlapci (tým ve složení David Číž ze VII.C, Ondřej Kalousek ze VII.C, Honza Pečonka ze VII.D, Šimon Santarius ze VII.D a Patrik Milo ze VII.B) dokonce na krásném 2. místě. Kluci si tím také vybojovali postup do okresního kola, kam postupovaly první dva týmy z každé kategorie. To se konalo 22. května v Havířově a naši závodníci vybojovali ve velké konkurenci 5. místo. Oběma týmům gratuluji a těším se na další podobné akce plné nejen soutěžních zážitků.

Více fotek z akce můžete vidět v galerii.

Mgr. Petra Kynclová

Vítězové atletického čtyřboje - dívky