Školní psycholog - PhDr. Ing. Jana Lehnerová

Možnost konzultací výchovných a vzdělávacích problémů a hledání jejich řešení. Diagnostika školní zralosti nastupujících žáků prvních tříd, konzultace v oblasti odkladů školní docházky. Poradenství v oblasti volby povolání: diagnostika a vyhodnocení psychologických testů pro potřeby rozhodování o následném vzdělávání či volbě zaměstnání žáků, jejich podpora, práce s rodiči. Individuální konzultace a poradenství, popř. krizová intervence pro žáky, jejich zákonné zástupce a pedagogy ve školním prostředí. Práce s třídami, diagnostika sociálního klimatu třídy sociometrií, skupinová a komunitní práce při potřebě intervence ve třídě.

Konzultační hodiny:

•  Pondělí:  7:30 - 12:30
  •  Úterý:     7:30 – 10:00 a 12:30 - 15:00

(co 14 dní dopoledne Masarykova škola)

• Středa:    7:30 - 12:30
  • Čtvrtek:  7:30 - 12:30

(dle předchozí domluvy možno i jindy)

Kontakty:

Služby školního psychologa jsou pro žáky, rodiče a pedagogy naší školy poskytovány zdarma a řídí se pravidly spolupráce se školním psychologem, které si můžete přečíst zde - Pravidla spolupráce se školním psychologem

Dokumenty

Důležité dokumenty, které se týkají školního psychologa můžete najít zde - Dokumenty.

Školní 246 735 41, Petřvald
Evropská UNIE & MŠMT