Soutěž mladých zoologů 2022

20.12.2022 22:47

Ve čtvrtek 10. 11. 2022 se žáci sedmých a osmých tříd účastnili již 40. ročníku zoologické soutěže, Soutěže mladých zoologů 2022, pořádané Zoologickou a botanickou zahradou v Ostravě. Tématem byla letos skupina Primáti.

Žáci a žákyně soutěžili ve čtyřčlenných a pětičlenných družstvech, která tvořili Marie Budniaková, Amálie Kleiberová, Adéla Mráčková, Karolina Blachová ze VII.A, Mia Milo, Tomáš Vojkůvka, Stela Husáková, Natálie Šolcová ze VII.B, Marie Hejmalová, Karolína Káňová, Klára Němčíková, Beata Baigarová z VIII.A a Valerie Klimecká, Tomáš Kittrich, Sára Krasińská, Eliška Němčíková a Vojtěch Papuga z VIII.B. V tento den si žáci kromě soutěžení užili i prohlídku zoologické zahrady.

Konkurence byla veliká, této soutěže se účastnilo přes 150 družstev z různých základních škola a gymnázií z celého Moravskoslezského kraje. I když se naši žáci vzorně připravovali, na finále to nestačilo, ale i tak dosáhli dobrých výsledků.

Všem žákům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

 

Zuzana Plutová

Společná fotka žáků v ZOO Ostrava

Společná fotka žáků před ZOO Ostrava

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.

Školní 246 735 41, Petřvald
IČO: 73184985
Evropská UNIE & MŠMT
Ministerstvo životního prostředí & státní fond životního prostředí ČR
všechna práva vyhrazena © 2020 - 2024 ZŠ a ZUŠ Petřvald - Vzdělání pro každého
vytvořeno ve spolupráci Zicherka.cz a SkAdmin