Vernisáž na ZUŠ

16.05.2023 07:39

          Jako každý rok se uskutečnila výstava prací absolventů a žáků výtvarného oboru v prostorách základní umělecké školy v „Galerii na chodbě“. Vernisáž konající se dne 27. 4. 2023 byla slavnostně zahájena milým vystoupením žáků hudebního oboru. Následně bylo představeno pět absolventů výtvarného oboru a jejich práce, které vytvářeli celý školní rok a jejichž témata si sami zvolili. Návštěvníci si mohli prohlédnout díla ostatních žáků, tentokrát na téma Svět kolem nás a Abstraktní malba. Na závěr výstavy se vyhlašovaly výsledky školního kola výtvarné soutěže na téma Můj svět v lahvi. Žáci byli až do poslední chvíle napnutí, protože jména vítězů se dozvěděli až na místě. Ti nejlepší byli oceněni diplomem a dárky, na jejichž zakoupení věnovalo prostředky sdružení rodičů. K příjemnému zážitku z akce přispělo i bohaté pohoštění, které zajistili rodiče žáků a učitelé. Děkujeme všem přítomným za účast a těšíme se na příští setkání.

 

Mgr. Kateřina Benešová

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.

Školní 246 735 41, Petřvald
IČO: 73184985
Evropská UNIE & MŠMT
Ministerstvo životního prostředí & státní fond životního prostředí ČR
všechna práva vyhrazena © 2020 - 2023 ZŠ a ZUŠ Petřvald - Vzdělání pro každého
vytvořeno ve spolupráci Zicherka.cz a SkAdmin