Vyhodnocení 2. výzvy žákovského parlamentu

25.10.2021 20:58

Soutěž tříd o nejhezčí vydlabanou dýni nebo nejhezčí strašidlo z přírodních materiálů.

 

Žáci měli za úkol vytvořit ve třídě vydlabanou dýni nebo strašidlo ozdobené přírodními materiály, společně jsme chtěli vytvořit krásnou Halloweenskou výstavu, nejhezčí výrobky tříd měly být oceněny. Nicméně karantény dětí ve třídách ve škole nám situaci zkomplikovaly. Soutěže se nemohly zúčastnit všechny třídy, přesto přinášíme ukázky prací žáků, které stihli vytvořit ve škole, jsou nádherné a moc za ně všem dětem děkujeme. Zároveň také děkujeme žákům 4.A třídy, kteří se do soutěže zapojili s velkou vervou, a přestože jsou v karanténě, vyrobili dýně a strašidla doma.

 

Doufáme, že po prázdninách se na Halloween uvidíme a moc se na vás těšíme.

 

Galerie

1.místo V.A

2.místo IX.C

3.místo IV.B

Žákovský parlament

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.

Školní 246 735 41, Petřvald
IČO: 73184985
Evropská UNIE & MŠMT
Ministerstvo životního prostředí & státní fond životního prostředí ČR
všechna práva vyhrazena © 2020 - 2023 ZŠ a ZUŠ Petřvald - Vzdělání pro každého
vytvořeno ve spolupráci Zicherka.cz a SkAdmin