Výstava výtvarných prací v ZUŠ

28.06.2021 07:07

Výstava výtvarných prací v ZUŠ

 

I letošní školní rok pro nás znamenal velkou výzvu, neboť pokračovala mimořádná opatření spojená s epidemií. Učili jsme se převážně online a je třeba říct, že osobní kontakt velmi chyběl.  Přesto se žáci mohou pochlubit svými pracemi, které vytvořili v této náročné době. V letošním roce jsme pokračovali v tématu „Já, člověk“.  Žáci tvořili na toto téma nejrůznější práce od znamení zvěrokruhu, přes vyrábění svého pokojíčku v prostorovém pojetí, navrhování šperků až po pokusy o vymodelování postavy z drátu a podobně. Žáci si i zasoutěžili, tentokrát na téma „Vejce v hlavní roli“, kde motiv vejce použili v mnoha podobách. Nechybělo ani předání diplomů a cen. Ráda bych zmínila i naše dva absolventy Hanu Müllerovou, která malovala obrazy a modelovala z keramiky, a Ríšu Sulka, který vytvářel sochy z ytongu a keramické kachle. Všechny práce si můžete prohlédnout na stránkách naší školy.

                                      Mgr. Kateřina Benešová, ZŠ a ZUŠ Petřvald, Školní 246, p. o.

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.

Školní 246 735 41, Petřvald
IČO: 73184985
Evropská UNIE & MŠMT
Ministerstvo životního prostředí & státní fond životního prostředí ČR
všechna práva vyhrazena © 2020 - 2021 ZŠ a ZUŠ Petřvald - Vzdělání pro každého
vytvořeno ve spolupráci Zicherka.cz a Davidem Skálou