Výzva „Ujdi kroky se svou třídou“

01.06.2021 17:25

Výzva „Ujdi kroky se svou třídou“

Po „uklízecí“ výzvě se školní parlament rozhodl o zařazení úkolu sportovního. Žáci měli ujít sami nebo se spolužáky minimálně 5 km nebo 5000 kroků, zdokumentovat svou cestu prostřednictvím hodinek, mobilu či fotografií a poslat svému zástupci ve školním parlamentu.

Tentokrát se zúčastnilo 88 sportovců z 20 tříd, zapojili se také učitelé. Nejvíce žáků ušlo danou trasu z třídy III. A, V. C, VIII. C, I. B a VI. B. Všechny sportovce, kteří se zapojili, chválím a do dalších jarních a letních kroků a výletů přeji hodně zdraví a slunečné počasí.

Fotografie našich výkonů a procházek po okolí můžete nalézt zde.

Za školní parlament Jana Lehnerová

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.

Školní 246 735 41, Petřvald
IČO: 73184985
Evropská UNIE & MŠMT
Ministerstvo životního prostředí & státní fond životního prostředí ČR
všechna práva vyhrazena © 2020 - 2021 ZŠ a ZUŠ Petřvald - Vzdělání pro každého
vytvořeno ve spolupráci Zicherka.cz a Davidem Skálou