Žákovský koncert v ZUŠ

30.10.2023 16:12

          Ve středu 18. října 2023 se uskutečnil koncert žáků ZUŠ spojený se schůzkou rodičů. Přítomné posluchače potěšily známé melodie v podání žáků klavírního oddělení Šárky Podobové a Ivany Matušů, flétnového oddělení Mgr. Alice Bubancové a pěveckého oddělení Martiny Monczkové. Nechyběli ani kytaristé Mgr. Ivy Křenkové a Jozefa Mešša. Hudební doprovody nastudovali učitelé MgA. Eliška Jonštová, Mgr. Alice Bubancová, Mgr. Iva Křenková a Jozef Meššo. Pěkné výkony žáků rodiče ocenili hojným potleskem.

          Děkujeme všem rodičům, kteří nám zachovávají přízeň, a pedagogům, kteří se na přípravě koncertu podíleli a ve velmi krátkém čase se svými žáky připravili hodnotný program.

Šárka Podobová

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.

Školní 246 735 41, Petřvald
IČO: 73184985
Evropská UNIE & MŠMT
Ministerstvo životního prostředí & státní fond životního prostředí ČR
všechna práva vyhrazena © 2020 - 2023 ZŠ a ZUŠ Petřvald - Vzdělání pro každého
vytvořeno ve spolupráci Zicherka.cz a SkAdmin