Závěrečné koncerty v kulturním domě

28.06.2023 09:41

     Koncem školního roku naše ZUŠ pořádá Závěrečné koncerty pro žáky Základní školy Petřvald, místní mateřskou školu a širokou veřejnost. Protože je o tyto akce každoročně velký zájem, uskutečněné koncerty jsou hned dva. 15. června bylo v petřvaldském kulturním domě na co koukat a taky co poslouchat. Svou celoroční práci zúročili klavíristé, kytaristé, flétnisté a saxofonisté, kteří se představili v komorních seskupeních, sboroví zpěváci Petřvaldského skřivánka s intepretací českých hitů okořeněnou pohybovou choreografií a v neposlední řadě naši tanečníci a tanečnice, kteří se představili v rozmanitých vystoupeních v působivých kostýmech. Všichni účinkující svými výkony s přehledem potvrdili, že ochota věnovat svůj volný čas umění se vyplácí, a dostalo se jim vždy zaslouženého potlesku. Pozadu nezůstali ani žáci výtvarného oboru, kteří se postarali o výzdobu nad koncertním pódiem.

     Odpolední koncert bývá obohacen o některá další neméně poutavá čísla a zahrnuje také ocenění a poděkování našim žákům za jejich úspěchy a jejich učitelům za přípravu. Letos byl však závěr koncertu výjimečný. Ze strany učitelů, současných i bývalých žáků, paní ředitelky Ing. Zdeňky Kozlovské a pana starosty Ing. Jiřího Lukši se dostalo obrovského poděkování, blahopřání k životnímu jubileu a ocenění dlouholeté pedagogické práce naší vedoucí učitelce Šárce Podobové.

     Uznání si zaslouží všichni účinkující žáci i jejich učitelé. Velké díky patří všem maminkám, sestrám i babičkám, které pomáhaly v zákulisí s přípravou tanečnic. Z hlediště se to tak nejeví, ale za oponou je frmol!

     Fotgrafie si můžete prohlédnout v galerii.

     Za pedagogický sbor přejeme všem žákům i rodičům krásné a vydařené léto. Těšíme se na společná setkání při koncertech v příštím školním roce.

 

MgA. Eliška Jonštová

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, příspěvková organizace

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.

Školní 246 735 41, Petřvald
IČO: 73184985
Evropská UNIE & MŠMT
Ministerstvo životního prostředí & státní fond životního prostředí ČR
všechna práva vyhrazena © 2020 - 2023 ZŠ a ZUŠ Petřvald - Vzdělání pro každého
vytvořeno ve spolupráci Zicherka.cz a SkAdmin